Socjalne.eu to nie tylko szkolenia!

Mieszkania spółdzielcze

Wraz z coraz większym zainteresowaniem naszymi usługami, możliwa jest rejestracja online dla zleceń indywidualnych!

Jeżeli wziąłeś udział w szkoleniu a mimo to nadal nie czujesz się zbyt pewnie aby samodzielnie uzyskać mieszkanie lub po prostu wolisz powierzyć poszukiwania mieszkania profesjonalnej firmie, zapraszamy do współpracy!

Każdy kto posiada dochód* i meldunek na terenie Niderlandów ma prawo starać się o mieszkanie ze spółdzielni mieszkaniowej!

* za dochód uważany jest każdy udokumentowany przychód w tym przychody z pracy na umowie przez agencje pracy, bezpośrednio u pracodawcy, zysk z firmy lub zasiłek czy emerytura.

Mieszkania spółdzielcze dzielą się na dwa rodzaje:

  • Mieszkania socjalne z kwotą czynszu do 752,33€ (2021) z możliwością dofinansowania, dostępne dla osób z zarobkami do 40.025€ brutto rocznie

  • Mieszkania z wolnego sektoru z kwotą czynszu od 752,34€ bez możliwości dofinansowania, dostępne dla osób z zarobkami powyżej 40.025€ brutto rocznie

Co wyróżnia Socjalne.eu spośród innych?

  • Cena – najniższa na rynku!

  • Brak opłat administracyjnych czy rejestracyjnych!

  • Bez wiążących abonamentów! Bez okresów wypowiedzenia!

  • Jesteś na bieżąco – raz w miesiącu otrzymujesz sprawozdanie informujące o postępach!

  • Nieograniczona ilość wyboru – możesz tak długo oglądać mieszkania, aż w końcu wybierzesz to właściwe!

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

Konsultacja

Podczas konsultacji telefonicznej nasz specjalista oceni szanse na uzyskanie przez Ciebie mieszkania oraz omówi wszystkie szczegóły współpracy.

Konsultacje nie są obowiązkowe, możesz od razu dokonać rejestracji.

Rejestracja

Podczas rejestracji wypełniasz wszystkie dane swoje i innych osób które wraz z Tobą zamieszkają w uzyskanym mieszkaniu.

Następnie określasz kryteria wyszukiwania mieszkania i dodajesz potrzebne dokumenty.

Umowa

Ty wybierasz jak długo chcesz z nami współpracować, umowa jest zawierana na miesiąc i każdego miesiąca możesz ją zakończyć lub przedłużyć.

Szukanie mieszkania

Nasza firma zajmie się wszystkim, począwszy od rejestracji na wszystkim możliwych stronach spółdzielni adekwatnych dla wybranych przez Ciebie lokalizacji, poprzez reagowanie na mieszkania a skończywszy na kontakcie pomiędzy Tobą a spółdzielnia.

Oglądanie mieszkań

Oglądasz i akceptujesz, lub nie! U nas masz prawo wyboru!

Odbierasz klucze i mieszkasz!

Jakie są koszty?

Podane opłaty są płatne z góry za okres jednego miesiąca, niezależnie od wyników co oznacza że nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów gdy uzyskasz mieszkanie w ciągu pierwszego miesiąca, ani gdy odrzucisz dowolną ilość mieszkań!

Pamiętaj jednak że proces pozyskiwania mieszkania często jest procesem dłuższym, a wraz z upływem czasu, Twoje szanse na uzyskanie mieszkania rosną!

Bez wiążących abonamentów!

Po upływie opłaconego miesiąca, możesz przedłużyć umowę o kolejny miesiąc poprzez opłacenie nowego miesiąca!

Bez okresów wypowiedzenia!

Jeśli nie chcesz kontynuować współpracy wystarczy że nie opłacisz kolejnego miesiąca i umowa automatycznie zostanie zakończona!

Opłata za pierwszy miesiąc 130€
Opłata za pierwszy miesiąc obejmuje również zapis na stronach spółdzielni/zmiany w błędnych zapisach oraz wszystkie związane z tym koszty.
Każdy kolejny miesiąc tylko 90€
Przed upływem każdego opłaconego okresu otrzymasz przypomnienie o możliwości przedłużenia umowy na kolejny miesiąc wraz z linkiem do płatności Ideal.